Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Zatrudnię Kierownika Budowy

logo wwwŁyszyk Group sp. z o.o. to firma budowlana specjalizuje się w budowie trudnych oraz wymagających inwestycji na terenie Poznania oraz Wielkopolski.

Odpowiadając na potrzeby klientów, wykorzystujemy innowacyjne technologie oraz zachowujemy najwyższe standardy budowlane jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych.

Oferujemy kompleksowe usługi od projektu, aż po końcowe odbiory i pozwolenia.

Zespół Łyszyk Group stanowią inżynierowie, kosztorysanci, kadra nadzoru na budowach i inni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy prowadzą złożone wielobranżowe projekty inwestycyjne.

Stanowisko: Kierownik Budowy

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim,
  • uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami,
  • nadzór nad pracą podwykonawców,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy,
  • bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki o profilu budownictwo),
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
  • praktyczna umiejętność obsługi Auto Cad, MS Office, MS Project,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność oceny stanu budowy pod względem zakresu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i rzetelność w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość realizacji inspirujących zadań w ramach współpracy z doświadczonym zespołem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów.
  • dużą autonomie i płaską strukturę organizacyjną,
  • pracę w partnerskiej atmosferze w dynamicznym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, komputer, internet)

Telefon: 601 540 309

www.lyszykgroup.pl