Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

MultiSport

Firma BENEFIT SYSTEMS S.A. zaproponowała  Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa możliwość przystąpienia do programu MULTISPORT i MULTILIFE.

Oferta skierowana jest do członków Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i obejmuje udział w następujących programach:

MULTISPORT:

 • program MultiSport umożliwia dostęp do 38 aktywności w całej Polsce, takich jak siłownia, basen, zajęcia fitness, tenis ziemny, sztuki walki, pole dance i wiele, wiele więcej! Zróżnicowana oferta wpisuje się w potrzeby każdego, niezależnie od tego, czy preferuje treningi w pojedynkę, w duecie czy w większej grupie.
 • karty MultiSport Plus, MultiSport Classic oraz MultiSport Light w ramach jednej umowy – każdy może podjąć decyzję, który typ karty jest dla niego odpowiedni.
 • każdy członek Izby zamawiający kartę dla siebie może wykupić dodatkowe karty:
   • jedną kartę dla osoby towarzyszącej dorosłej (tj. powyżej 15. roku życia)
   • dwie karty MultiSport Senior (tj. dla osób powyżej 60. roku życia)
   • karty dla dzieci (tj. do 15. lub do 26. roku życia – zależnie od rodzaju karty)

Lista wszystkich obiektów akceptujących poszczególne typy kart dostępna jest w naszej wyszukiwarce: www.kartamultisport.pl/obiekty

 MULTILIFE:

 • Do Programu MultiLife może dołączyć każdy zainteresowany członek Izby, który nie posiada aktywnej karty MultiSport – usługi online dostępne są na jednej wspólnej platformie, po indywidualnej rejestracji.
 • Program MultiLife, czyli przewodnik zrównoważonego życia z dostępem do pakietu usług z 4 kluczowych obszarów: psychologia, rozwój, ruch, dieta.
 • Szczegóły na temat usług online w programie MultiLife znajdują się na stronie: www.multilife.com.pl ​​

CENNIK (PDF) - zakup kart ważnych od 1.04.2024 r.

WOIIB nie partycypuje w kosztach zakupu pakietu i nie pośredniczy w płatnościach za zakupione pakiety.

W związku z powyższym prosimy zainteresowanych członków WOIIB (czynnych) o zgłoszenie chęci przystąpienia do programu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru członkowskiego). Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do portalu, na którym będzie możliwość samodzielnego zakupu kart.