Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

UNIQA

UNIQA logoZ przyjemnością informujemy, że po intensywnych negocjacjach został zakończony proces przygotowywania oferty rodzinnego ubezpieczenia grupowego dla Członków Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Mamy przyjemność przedstawić ofertę UNIQA ŻYCIE Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Pamiętaj złóż deklaracje do 24.05.2024 r !!!!

JAK PRZYSTĄPIĆ DO UBEZPIECZENIA?

 

W celu przystąpienia do ubezpieczenia otwieramy poniższy link z deklaracją online – przystąpienie do ubezpieczenia zajmie Państwu tylko 5 minut!

Proszę o przygotowanie adresu swojej skrzynki mailowej (jeśli korzystamy ze skrzynki mailowej np. członka rodziny, to w zgodzie na komunikację elektroniczną proszę podać swoje imię i nazwisko)

LINK DO DEKLARACJI 

Deklaracje można również otworzyć korzystając z poniższego kodu QR
qrkod

WAŻNE! Wskazanie Partnera - Członek WOIIB potwierdza podpisując oświadczenie o wyznaczeniu Partnera i wpisując imię, nazwisko i pesel partnera.

PŁATNOŚĆ – osoby, które zapiszą się do ubezpieczenia otrzymają w kolejnym mailu informację na temat sposobu płatności oraz numerze konta bankowego. UWAGA – pierwsza składka będzie płatna w podwójnej wysokości, aby zabezpieczyć Państwu ciągłość ubezpieczenia. Kolejne przelewy odbywają się już normalnie do ostatniego dnia miesiąca. Pierwsza płatność 2 razy składka do 31.05.2024 –, kolejna do 30.06.2024 r.normalna składka.

Płatność składki będzie na konto WOIIB: 29 1020 4027 0000 1702 0032 8880

Co nowego w ubezpieczeniu (wybrane korzyści):

  • do ubezpieczenia może przystąpić osoba fizyczna, która w dniu przystąpienia ukończyła 16 rok życia, a nie ukończyła 69 roku życia – kontynuacja do 75-tego roku życia.
  • możliwość ubezpieczenia współmałżonków, partnerów i dorosłych dzieci na zasadach grupy
  • ochrona obowiązuje na całym świecie z wyjątkiem: pobytu na OIOM - kraje UE, rekonwalescencji, sanatorium, konsultacji lekarskich oraz ambulatorium – Polska
  • świadczenie z tytułu uszczerbku na zdrowiu lub uszkodzenia ciała realizowane bez konieczności zakończenia procesu leczenia. Wypłata za sam fakt zdarzenia, nie za konsekwencje zdarzenia

Procent uszczerbku ustalany na podstawie: tabeli uszczerbków i uszkodzeń ciała, w oparciu o dokumentację medyczną. Brak komisji lekarskich. Brak konieczności oczekiwania na zakończenie rehabilitacji / leczenia

  • maksymalne świadczenie z tytułu uszczerbku – 100 %
  • dziecko – dziecko własne lub przysposobione, bez względu na wiek.
  • minimalny wymagany czas pobytu w szpitalu w następstwie wypadku to 1 dzień, w następstwie choroby – 1 dzień- świadczenie za każdy dzień – maksymalnie za 365 dni w roku polisowym

Wystarczy 1 dzień pobytu w szpitalu nawet SOR !!!

Wypłata za każdy rozpoczęty dzień – jedna data na karcie szpitalnej

  • w przypadku pobytu na OIOM, rekonwalescencji lub w sanatorium zostanie wypłacone świadczenie, jeżeli pobyt związany był z pobytem w szpitalu, w związku z którym należne jest świadczenie, minimalny wymagany czas pobytu w przypadku rekonwalescencji to 14 dni
  • programem kontynuacji ubezpieczenia objęty może zostać członek WOIIB, współmałżonek, partner lub dorosłe dziecko o ile byli objęci ubezpieczeniem grupowym przez min. 3 miesiące (zostaje zaliczony staż u poprzedniego ubezpieczyciela)

Dlaczego UNIQA:

UNIQA jest pierwszym towarzystwem na rynku, które wprowadziło bardzo unikalne rozwiązania w programie ubezpieczeń grupowych.

Każdy z Państwa po wyborze wariantu podstawowego, będzie mógł wybrać dodatkowe pakiety, w zależności od potrzeb swoich i swojej rodziny – stworzyć swój unikatowy program !

WYBIERZ WARIANT KTÓRY CI NAJBARDZIEJ ODPOWIADA – PONOWNA ZMIAN JEST MOŻLIWA W ROCZNICE POLISY

BRAK KARENCJI DLA OSÓB, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ DO 31.05.2024

PROGRAM UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO DLA PRACOWNIKÓW, CZŁONKÓW, WSPÓŁMAŁŻONKÓW LUB PARTNERÓW ORAZ DOROSŁYCH DZIECI FIRMY WIELKOPOLSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA - PDF

DODAJ PAKIETY DODATKOWE ABY MAKSYMALNIE DOPASOWAĆ UBEZPIECZENIE DO WŁASNYCH POTRZEB

Pakiet Kardiologiczny – PDF

Pakiet Onkologiczny - PDF

Pakiet Moje Życie i Zdrowie - PDF

Pakiet MediPomoc - PDF

Pakiet Wypadkowy - PDF

Pakiet Medycyna bez Granic - PDF


Prezenacja UNIQA

 

Wszelkie pytania dotyczące ubezpieczenia można kierować do Przedstawiciela UNIQA,

Pana Marcina Fuchs tel. 505-292-214 lub @: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szymon Lewandowicz tel. 501-366-643 lub @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Szulc tel. 692-450-000 lub @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.