Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

OFIX

ofix wszystko do domuOfix.pl to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań i materiałów biurowych, dedykowany profesjonalistom z różnych sektorów, w tym branży budowlanej. Nasza oferta to produkty, które wspierają efektywność codziennej pracy. Od produktów bhp i organizacji projektów, przez materiały do prezentacji i dokumentacji, aż po bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów - wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje projekty były realizowane płynnie i bez zakłóceń.

Niezależnie od tego, czy szukasz pojedynczych produktów, czy jesteś zainteresowany zakupem hurtowym, jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom. Darmowa dostawa od 45zł brutto w 24h to podstawa do szybkich i efektywnych zakupów, jeśli potrzebujesz czegoś więcej,  stworzymy warunki współpracy dopasowane indywidualnie, z raportowaniem, cyklicznością i funkcjonalnościami, które pomogą wesprzeć branżę budowlaną.

Dla członków Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa przygotowaliśmy 7% rabatu na nieprzecenione produkty. Naszym celem jest dostarczenie Tobie produktów najwyższej jakości w najlepszych cenach, wspierając tym samym rozwój Twojej działalności w branży budowlanej. Warunkiem uzyskania rabatu jest podanie na formularzu zamówienia (w polu uwagi) numeru członkowskiego (np. WKP/BO/0001/01).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Ofix.pl lub bezpośrednio u Pani Agnieszki Bludzińskiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 2477000.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Ofix.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Twoją pracę i przyczyniać się do sukcesu każdego projektu budowlanego.