Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Grupa Cichy-Zasada

RS 1 1 600x807Grupa Kapitałowa Cichy-Zasada to największa firma dealerska w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen Samochody Osobowe, Škoda, Audi, Seat, Cupra i Volkswagen Samochody Dostawcze.

Dla członków Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę -15% rabatu na wszelkie usługi serwisowe dla marek Volkswagen, Volkswagen Dostawcze, Skoda oraz Audi, która pozwoli zadbać o Państwa pojazdy. To doskonała okazja, by sprawdzić stan swojego samochodu, wymienić olej, dokonać przeglądu technicznego czy naprawić drobne usterki z jeszcze większą korzyścią dla portfela w jakości ASO.

Dodatkowo także chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę na preferencyjnych warunkach na zakup nowego samochodu i ubezpieczenia.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty, a w celu jej realizacji serdecznie zapraszamy do salonów:

- Audi Centrum Poznań Ławica ul. Bukowska 287 A, 60-189 Poznań

- Volkswagen Cichy-Zasada Poznań-Przeźmierowo ul. Poznańska 33, 62-081 Przeźmierowo, gdzie serwisujemy samochody marki Volkswagen, Volkswagen Dostawcze, Škoda

Osoby zainteresowane prosimy o z kontakt z dedykowanym doradcą:
Marek Krukowski Tel. +48 691 200 291

Grupa Bemo

grupa bemoFord, Hyundai, Mazda, Volvo, Mercedes, Citroen, Fiat, Peugeot, Opel – oferta Grupy BEMO dla członków WOIIB

Uprzejmie informujemy, że Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa podpisała umowę o współpracy z Grupą Bemo Motors. Dzięki niej istnieje możliwość zakupu samochodów osobowych i ciężarowych marki: Ford, Hyundai, Mazda, Volvo, Mercedes, Citroen, Fiat, Peugeot, Opel na preferencyjnych warunkach oraz uzyskania rabatu na serwis pojazdów zakupionych w ramach programu promocyjnego (usługa i materiał) w wysokości 10% dla członków Izby. Tylko do pojazdów zakupionych w lokalizacjach GB:

- pojazdy Stellantis - rabat w AC Złotniki 10% (również taka możliwość w AC Opłotki i AC Swarzędz);

- pojazdy Ford, Hyundai – rabat w BM/AC Jelonek 10 % (również taka możliwość w BM Mogileńska, BM opłotki, BM Bukowska i AC Swarzędz);

- pojazdy Mercedes, Volvo i Mazda – rabat 10 %.

Warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie aktualnego zaświadczenia o przynależności do Izby.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

OFIX

ofix wszystko do domuOfix.pl to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań i materiałów biurowych, dedykowany profesjonalistom z różnych sektorów, w tym branży budowlanej. Nasza oferta to produkty, które wspierają efektywność codziennej pracy. Od produktów bhp i organizacji projektów, przez materiały do prezentacji i dokumentacji, aż po bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów - wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje projekty były realizowane płynnie i bez zakłóceń.

Niezależnie od tego, czy szukasz pojedynczych produktów, czy jesteś zainteresowany zakupem hurtowym, jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom. Darmowa dostawa od 45zł brutto w 24h to podstawa do szybkich i efektywnych zakupów, jeśli potrzebujesz czegoś więcej,  stworzymy warunki współpracy dopasowane indywidualnie, z raportowaniem, cyklicznością i funkcjonalnościami, które pomogą wesprzeć branżę budowlaną.

Czytaj więcej...

UNIQA

UNIQA logoZ przyjemnością informujemy, że po intensywnych negocjacjach został zakończony proces przygotowywania oferty rodzinnego ubezpieczenia grupowego dla Członków Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Mamy przyjemność przedstawić ofertę UNIQA ŻYCIE Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Pamiętaj złóż deklaracje do 24.05.2024 r !!!!

JAK PRZYSTĄPIĆ DO UBEZPIECZENIA?

 

W celu przystąpienia do ubezpieczenia otwieramy poniższy link z deklaracją online – przystąpienie do ubezpieczenia zajmie Państwu tylko 5 minut!

Proszę o przygotowanie adresu swojej skrzynki mailowej (jeśli korzystamy ze skrzynki mailowej np. członka rodziny, to w zgodzie na komunikację elektroniczną proszę podać swoje imię i nazwisko)

LINK DO DEKLARACJI 

Deklaracje można również otworzyć korzystając z poniższego kodu QR
qrkod

WAŻNE! Wskazanie Partnera - Członek WOIIB potwierdza podpisując oświadczenie o wyznaczeniu Partnera i wpisując imię, nazwisko i pesel partnera.

PŁATNOŚĆ – osoby, które zapiszą się do ubezpieczenia otrzymają w kolejnym mailu informację na temat sposobu płatności oraz numerze konta bankowego. UWAGA – pierwsza składka będzie płatna w podwójnej wysokości, aby zabezpieczyć Państwu ciągłość ubezpieczenia. Kolejne przelewy odbywają się już normalnie do ostatniego dnia miesiąca. Pierwsza płatność 2 razy składka do 31.05.2024 –, kolejna do 30.06.2024 r.normalna składka.

Płatność składki będzie na konto WOIIB: 29 1020 4027 0000 1702 0032 8880

Co nowego w ubezpieczeniu (wybrane korzyści):

  • do ubezpieczenia może przystąpić osoba fizyczna, która w dniu przystąpienia ukończyła 16 rok życia, a nie ukończyła 69 roku życia – kontynuacja do 75-tego roku życia.
  • możliwość ubezpieczenia współmałżonków, partnerów i dorosłych dzieci na zasadach grupy
  • ochrona obowiązuje na całym świecie z wyjątkiem: pobytu na OIOM - kraje UE, rekonwalescencji, sanatorium, konsultacji lekarskich oraz ambulatorium – Polska
  • świadczenie z tytułu uszczerbku na zdrowiu lub uszkodzenia ciała realizowane bez konieczności zakończenia procesu leczenia. Wypłata za sam fakt zdarzenia, nie za konsekwencje zdarzenia

Procent uszczerbku ustalany na podstawie: tabeli uszczerbków i uszkodzeń ciała, w oparciu o dokumentację medyczną. Brak komisji lekarskich. Brak konieczności oczekiwania na zakończenie rehabilitacji / leczenia

  • maksymalne świadczenie z tytułu uszczerbku – 100 %
  • dziecko – dziecko własne lub przysposobione, bez względu na wiek.
  • minimalny wymagany czas pobytu w szpitalu w następstwie wypadku to 1 dzień, w następstwie choroby – 1 dzień- świadczenie za każdy dzień – maksymalnie za 365 dni w roku polisowym

Wystarczy 1 dzień pobytu w szpitalu nawet SOR !!!

Wypłata za każdy rozpoczęty dzień – jedna data na karcie szpitalnej

  • w przypadku pobytu na OIOM, rekonwalescencji lub w sanatorium zostanie wypłacone świadczenie, jeżeli pobyt związany był z pobytem w szpitalu, w związku z którym należne jest świadczenie, minimalny wymagany czas pobytu w przypadku rekonwalescencji to 14 dni
  • programem kontynuacji ubezpieczenia objęty może zostać członek WOIIB, współmałżonek, partner lub dorosłe dziecko o ile byli objęci ubezpieczeniem grupowym przez min. 3 miesiące (zostaje zaliczony staż u poprzedniego ubezpieczyciela)

Dlaczego UNIQA:

UNIQA jest pierwszym towarzystwem na rynku, które wprowadziło bardzo unikalne rozwiązania w programie ubezpieczeń grupowych.

Każdy z Państwa po wyborze wariantu podstawowego, będzie mógł wybrać dodatkowe pakiety, w zależności od potrzeb swoich i swojej rodziny – stworzyć swój unikatowy program !

WYBIERZ WARIANT KTÓRY CI NAJBARDZIEJ ODPOWIADA – PONOWNA ZMIAN JEST MOŻLIWA W ROCZNICE POLISY

BRAK KARENCJI DLA OSÓB, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ DO 31.05.2024

PROGRAM UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO DLA PRACOWNIKÓW, CZŁONKÓW, WSPÓŁMAŁŻONKÓW LUB PARTNERÓW ORAZ DOROSŁYCH DZIECI FIRMY WIELKOPOLSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA - PDF

DODAJ PAKIETY DODATKOWE ABY MAKSYMALNIE DOPASOWAĆ UBEZPIECZENIE DO WŁASNYCH POTRZEB

Pakiet Kardiologiczny – PDF

Pakiet Onkologiczny - PDF

Pakiet Moje Życie i Zdrowie - PDF

Pakiet MediPomoc - PDF

Pakiet Wypadkowy - PDF

Pakiet Medycyna bez Granic - PDF


Prezenacja UNIQA

 

Wszelkie pytania dotyczące ubezpieczenia można kierować do Przedstawiciela UNIQA,

Pana Marcina Fuchs tel. 505-292-214 lub @: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szymon Lewandowicz tel. 501-366-643 lub @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Szulc tel. 692-450-000 lub @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MEDIC CENTRE

Przedstawiamy ofertę Pakietów Medycznych MedicCentre Grupa LuxMed dla członków WOIIB.

Specjalnie dla WOIIB przygotowano poniższą ofertę:

Cennik (Brutto, miesiąc) Indywidualny (Sam pracownik) Partnerski* Rodzinny **
Standard (od 18 do 65 r.ż.) 85 zł 165 zł -
Optymalny (od 0 do 65 r.ż.) 125 zł 250 zł 365 zł
Złoty (od 0 do 65 r.ż.) 175 zł 345 zł 495 zł
Platynowy (od 0 do 65 r.ż.) 245 zł 485 zł 755 zł
Prestige (od 0 do 65 r.ż.) 255 zł 505 zł 775 zł
VIP (od 0 do 65 r.ż.) 499 zł 989 zł 1 499zł
Senior (od 50 do 75 r.ż.) 145 zł 285 zł -
Senior Plus (od 65 do 80 r.ż.) 225 zł 455 zł -
Senior Max (od 65 do 80 r.ż.) 275 zł 535 zł -

Pakiet Partnerski jest dedykowany dla dwóch osób do 65 roku życia.

W Pakiecie Rodzinnym oferujemy 2 miejsca dla osób do 65 roku życia, oraz 2 miejsca dla osób do 25 roku życia. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych miejsc w tym pakiecie, są to miejsca dla osób do 25 roku życia, w cenie 20 zł od osoby.

Pakiet Senior został stworzony z myślą o osobach od 50 do 75 roku życia, natomiast pakiety Senior Plus i Senior Max dla osób od 65 do 80 roku życia. .

Dodatkowo oferujemy 10% rabatu na wszystkie pozostałe usługi, które nie wchodzą w zakres wybranego przez Państwa pakietu.

 

Powyższe kwoty dotyczą umów na 24 miesięcy.

Oferta obowiązuje do odwołania.


Przez cały okres trwania umowy obowiązuje gwarancja ceny.

STANDARDY DOSTĘPNOŚCI - TUTAJ

LISTA PLACÓWEK MEDYCZNYCH - TUTAJ

W związku z powyższym prosimy zainteresowanych członków WOIIB (czynnych) o zgłoszenie chęci przystąpienia do programu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z podaniem imienia, nazwiska, numeru członkowskiego i numeru telefonu) w tytule e-maila "pakiet medyczny". Państwa zgłoszenie zostanie przesłane do doradcy, który skontaktuje się z Państwem

PROFILINGUA

Przedstawiamy ofertę szkoleń językowych Profi Lingua.

KURSY JĘZYKOWE - KLIKNIJ

 

Profi Lingua to centrum i organizator międzynarodowych egzaminów certyfikujących Cambridge oraz IELTS, a także egzaminów z języka angielskiego biznesowego BEC oraz egzaminów TELC z innych języków.

Prosimy zainteresowanych członków WOIIB (czynnych) o zgłoszenie chęci przystąpienia do programu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru członkowskiego)

Następnie otrzymają Państwo link do wstępnego testu z języka obcego, który Państwa interesuje (test nie jest obowiązkowy) oraz do wypełnienia danych. Skontaktuje się z Państwem doradca z Profi Lingua.

Podkategorie

OFERTA PRACY

Agencja rekrutacyjna HR Spot na zlecenie Klienta z branży budowlanej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy

(praca stacjonarna)

Miejsce pracy: Śrem

Liczba miejsc pracy: 1

Stanowisko podlega pod Dział Ofertowania.

Zakres obowiązków:

- koordynowanie inwestycji pod względem technicznym,

- nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych,

- prowadzenie korespondencji z wykonawcami,

- raportowanie postępu prac, - współpraca z kierownikiem budowy,

- sporządzanie przedmiarów robót,

- sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i podwykonawczych,

- prowadzenie negocjacji,

- kompletowanie oferty.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

– min. I stopnia (w zakresie budownictwa ogólnego)

- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- mile widziane posiadanie doświadczenia w dziale ofertowania,

- mile widziane posiadanie uprawnień wykonawczych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

- znajomość programu AutoCad, Word, Exel,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- solidność, terminowość,

- prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość zdobycia praktyki w zakresie budownictwa konstrukcyjno-budowlanego,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,

- pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

- przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,

- niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje proszę wysyłać za pośrednictwem formularza aplikacyjnego umieszczonego na stronie:

http://www.hrspot.pl/oferta,inzynier_budowy,11

Osoby zainteresowane informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnie prowadzonej rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Magdalena Fijas HR Spot z siedzibą w Dąbrówce, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Magdalena Fijas HR Spot z siedzibą w Dąbrówce. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

www.hrspot.pl / tel. 882-156-479 

Magdalena Fijas HR Spot / www.hrspot.pl / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.