„Dzień przyszłego inżyniera” odbył się 13 lutego 2025 r. i był skierowany do uczniów szkół średnich – techników i liceów, którzy licznie przybyli na konferencję.
Dopełnieniem konferencji były dwa stoiska zorganizowane przez Politechnikę Poznańską oraz Uniwersytet Kaliski. Uczniowie mieli okazję bezpośrednio porozmawiać ze studentami o kierunkach studiów oferowanych przez obie uczelnie.
BUDMA dzien_przyszlego_inzyniera